Tapety… przede wszystkim!

Tapety papierowe, winylowe, lateksowe samoprzylepne. Dostępne także tapety z włókna szklanego – łatwe w montażu, odporne na uszkodzenia i niezwykle uniwersalne. Blisko 200 wzorów od takich firm jak Marburg, AS Creation, Rasch czy Zambaiti Parati,  głównie z Niemiec, Włoch, Szwecji oraz Polski. Naszą ofertę uzupełniają tez wyjątkowe tapety na wymiar.

Dla hoteli, restauracji, biur, eleganckich wnętrz Państwa domów i mieszkań. Proponujemy tapety dla każdego pomieszczenia, nawet łazienek (np. tapety lateksowe, fototapety)!

Oprócz tego zajmujemy się:

  • sprzedażą klejów (z Niemiec i Szwajcarii), gruntów i akcesoriów do kładzenia tapet,
  • montażem tapet i fototapet – realizujemy inwestycje, proponujemy usługi remontowe i nadzór nad pracami dla klientów nie tylko z Koszalina, ale i całego województwa zachodniopomorskiego
  • doradztwem technicznym, obejmującym pomiary, przygotowanie ścian, dobór materiałów i instrukcji montażu wybranego rodzaju tapety.

Jeśli:

  • chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, biura, lokalu,
  • szukasz urozmaicenia dla swoich ścian, a zwykła fotografia z podróży to za mało,
  • urządzasz nowe mieszkanie lub lokal, np. obiekty użyteczności publicznej, hotel, pensjonat, apartamentowiec i in.,
  • poszukujesz profesjonalnej porady w dziedzinie dekoracji lub porad technicznych w zakresie „ubierania ścian”,

to właśnie po to jesteśmy i stworzyliśmy nasz e-sklep!

Na tapetach znamy się jak mało kto: znamy je od taśmy produkcyjnej aż po ściany w Państwa wnętrzach. Pomagamy dobierać, konsultujemy zamówienie tapet na wymiar, aż wreszcie – kładziemy je tak, by tworzyły idealny wzór i obraz na Państwa ścianach,

Nie masz pomysłu na dekorację ściany w kuchni, salonie lub pokoju dziecięcym? Kup go w naszym sklepie online! Szeroki wybór, renomowani producenci, wygodne zakupy bez wychodzenia z domu.